Odstraňování graffitů


Úklidová firma DA-PO poskytuje služby v oblasti odstraňování graffiti a ochrany proti graffitovému znečištění a vandalismu. Antigraffiti nátěry a antigraffiti nástřiky jsou ochrana a účinná obrana proti sprejerům a pouličnímu umění v systému okolních budov bez graffitového znečištění.

Při odstraňování graffiti z povrchů předem neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem zákazníky důrazně upozorňujeme na to, že úspěšnost odstranění graffiti se pohybuje od 60 – 90 %. U mnoha typů povrchů ušlechtilých materiálů jako je například mramor, teraco, žula, přírodní kámen a další může sprejová barva prostoupit hluboko do struktury a je potom velmi problematické ji dokonale odstranit. Po odstranění graffiti tak zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. V těchto případech je nutné, povolat další odbornou firmu, např. kameníky, kteří musí mramor krystalizovat. V tomto případě by se samozřejmě cena lišila o další náklady.

U fasád a strukturovaných omítek je třeba dopředu počítat s tím, že při odstraňování graffiti z předem neošetřených povrchů antigraffiti prostředky, odstraníme také barvu fasády. Správný postup je takový, že se graffiti zeslabí na nejnižší možnou míru profesionálním postupem a toto místo se poté zamaluje fasádní barvou.

Zamalovat graffiti ihned a nesnažit se jej odstranit, nepřináší požadovaný výsledek. Graffiti ve většině případů prostupuje do hloubky povrchů a tak jsou vidět jeho původní kontury i po jejím přemalování.

Orientační ceník

Druh činnosti: Cena:
Odstranění graffiti 290-360,-Kč/m2
Aplikace antigraffiti nátěru 290-360,-Kč/m2
Doprava Praha 200,-Kč
Doprava mimo Prahu 7,-Kč/km

Ceny jsou uvedeny bez DPH
Ceny jsou pouze orientační, cena je vždy upřesněna a dohodnuta před zahájením prací při konkrétní zakázce. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů (velikost plochy, stupeň znečištění, členitost čištěné plochy apod.)

Několik slov o nás

Úklidová firma DA-PO, pro Vás zařídí kompletní úklidový servis.
Pravidelný i jednorázový úklid veškerých prostor.

Kvalitní úklidové služby v oblasti činžovních a panelových domů, kanceláří a škol ,rodinných domů a bytů.

Moto

" Budovat a udržovat spokojenou zákaznickou klientelu "

Bez obav

za škody způsobené svou činností ručí naše úklidová firma do výše 5 milionů korun.

Mapa

Rychlý kontakt

Petr Ovsík
Poděbradská 96/676
198 00 Praha 9

tel.: +420 606 948 744
e-mail: info@da-po.cz
www.da-po.cz

Copyright © 2012 DA-PO | created by design-praha.cz

nahoru